כרמים | על החברה

על החברה

חברת כרמים היא חברה רעננה וחדשנית ,המספקת שירותי ייעוץ ופיתוח ארגוני המותאמים ביותר למאפייני עולמות התוכן של ניהול ומנהיגות בעידן הנוכחי ומציעה את הכלים והמתודות המתקדמים והחדשניים ביותר בתחום הפיתוח הארגוני.

יחודיות החברה:

חברת כרמים מאמינה כי בבסיס העבודה הייעוצית עומד הגורם האנושי, "האנשים עושים את ההבדל" אינה סיסמא, אנו מאמינים כי חיזוק המרחב שבין האדם לארגון הוא המשמעותי והחשוב להצלחת ארגונים. אנו מאמינים שהשקעה בהון האנושי משתלמת ומשמשת בסיס לצמיחה ועמידה ביעדים בכל ארגון.

אנחנו מאמינים שביחד משיגים יותר, אנו מכבדים את המקום שהגעתם אליו, אך מאמינים שאפשר להגיע גבוה יותר. תהליכי הפיתוח הארגוני מתמקדים באבחון של בעיות השורש ומתן מענים אפקטיביים שיצעידו את ארגונכם קדימה. כחלק מהתהליך נבחן חסמים בתפיסות אישיות וארגוניות, ונקדם תפיסות עכשוויות ומתקדמות של של חשיבה אסטרטגית,חזון, תרבות ארגונית ומנהיגות ערכית, אנו שואפים למצוינות ועמידה ביעדים כערך, ומאמינים כי ניתן לעשות זאת תוך הנעה והנאה מהדרך.

 

הערכים שלנו:

יושרה ואמינות

חברת כרמים מדגישה את ערכי היושרה והאמינות שיבואו לידי ביטוי בכנות הכוונה והמעשה הייעוצי להעצמת הארגון תוך הקפדה על אתיקה מקצועית,שקיפות ושמירת וסודיות.

שירות

חברת כרמים מאמינה בערך השירות ומשלבת אותו בעבודה הייעוצית. אנו מחויבים למתן שירות מקצועי ויעיל כזה שמקדם את מטרות ארגונכם,לצורך כך נעמיד לרשותכם את מלא תשומת הלב והכלים הנדרשים להצלחה.

חדשנות ויצירתיות

חברת כרמים מחוייבת להפעיל כלים חדשניים ויצירתיים המותאמים למציאות המשתנה, החברה עושה שימוש במתודות המתקדמות ביותר הקיימות ופועלת לגיבוש פתרונות יצירתיים לאתגרים שעל הפרק. אנו מביאים ללקוחות תפיסה שונה, ועם רלוונטיות גבוהה לאתגרים הכרוכים בניהול בתנאי אי-ודאות.

יצירת ערך ומשמעות ותשוקה להצליח

חברת כרמים פועלת לקידום ערך מוסף ללקוחותיה אשר יוטמע בארגון גם לאחר סיום העבודה,החברה מכוונת להשפעה חיובית על התהליכים שיסייעו ללקוח להמשיך ולהתפתח תוך שימור התשוקה לעשייה והשגת יעדים, בשבילנו ייעוץ זה לא רק עבודה זו יצירה והנאה.

מצויינות ומקצועיות

חברת כרמים פועלת במקצועיות תוך שילוב ניסיון רב של אנשי הצוות וידע מקצועי המאפיין את הלקוחות, בעבודתנו קיימת חתירה ללימוד סיבות השורש ולא טיפול רק בעלים. אנחנו לא מסתפקים בזיהוי התופעות שעל פני השטח, חתירה למצוינות מבטיחה תוצרים איכותיים ואפקטיביים לנוכח פערים או שינויים.

 

החזון שלנו:

 

להיות חברה מובילה שמקדמת ארגונים מהמקום שהם נמצאים לשיאים חדשים,תוך הטמעת ערך ומשמעות לעבודה הייעוצית שישפיע על הארגון ויצעיד אותו קדימה.