כרמים | הרצאות

הרצאות

עופר בן שמואל

קצת על המרצה

עופר בן שמואל, נשוי ואב לשלושה, תושב בנימינה,בעל ניסיון רב בהובלת אנשים ורתימתם לביצוע משימות באופן מיטבי על בסיס ערכים, חזון והשראה. בתפקידיו הבכירים במשטרת ישראל ובשב"ס בתחומי הפיקוד,המטה וההדרכה הוביל וקידם תוכניות חדשניות ויצירתיות שסייעו לארגונים והביאו לשיפור התרבות הארגונית ועמידה ביעדיו.

בין יתר תפקידיו שימש עפר כראש מנהל הדרכה של שב"ס והוביל את תוכנית "דרך ערך" לגיבוש ערכי הארגון והטמעתם, הוביל את מרכז המנהיגות הארגוני ופיתוח מנהלים. בנוסף עמד עפר בראש מנהלת הפרוייקטים של שב"ס בתקציב של כשני מיליאד ש"ח, שתכליתה שיפור תנאי המחייה של האסירים, במסגרת זו גיבש עפר את התוכנית האסטרטגית של שב"ס לשנים הבאות. בטרם פרישתו מונה לראש צוות חשיבה ארגוני בהתמודדות עם נגיף הקורונה וגיבוש תוכנית של "היום שאחרי".

מתוך ניסיונו הרב בניהול ופיתוח הדרכה החליט עופר לפתוח בקריירה שנייה והקים את חברת כרמים לייעוץ ופיתוח ארגוני.

עפר,בוגר תואר שני במדעי החברה,בוגר המכללה לביטחון לאומי (מב"ל),בוגר קורס דירקטורים,בוגר קורס ייעוץ ארגוני ב-Executive MBA בר אילן,ותוכנית להב למצוינות ניהולית באונ' תל אביב.

About Us

ההרצאות שלנו

Service

ביקור בארץ זרה

מפקד כלא מעשיהו לשעבר תת גונדר (גימ') עפר בן שמואל בהרצאתו המרתקת מספק הצצה נדירה וייחודית לעולם בתי הסוהר בישראל ובתוכה מבט מבפנים על כליאת הנשיא וראש הממשלה לשעבר.מעבר למבט האישי משלב המרצה תובנות ניהוליות ומדגים כיצד מנהיגות שלא מכוח הסמכות מנצחת גם במקומות הקשים ביותר.

ניתן לקיים ההרצאה גם בזום.

קרא עוד
Service

מנהיגים באמת - המדריך למנהיגות אותנטית

הדרישה למנהיגות אותנטית קיימת, והיא הולכת וגדלה. ההיררכיות המסורתיות מתפוררות ורק מנהיגות אותנטית תוכל למלא את החלל שנוצר. לאור זאת החיפוש אחר האותנטיות והמנהיגות מתחזק ונדרש יותר מתמיד.הרצאה מכוננת שתעשיר את עולמכם האישי והמקצועי.

אם גם אתם מתמודדים בסביבה מורכבת ומשתנה ומרגישים שהגיע הזמן שלכם לקפיצת מדרגה אישית וניהולית, אתם מוזמנים להשתתף בהרצאה ובסדנה שלנו "קפיצת מדרגה". ההרצאה והסדנה נבנתה במיוחד למנהלים שמוכנים להיפתח ללמידה משמעותית וכוללת צעדים מעשיים להפוך למנהיג אותנטי.

ניתן לקיים ההרצאה בזום.

קרא עוד
Service

המנכ"ל הכל יכול "יצא לפנסיה"- על צניעות וענווה ניהולית

היום,יותר מתמיד, מנהלים שיצליחו להתרומם מעל לאתגרים לא יהיו אלה שיפעלו מכוח הסמכות ההיררכית האבסולוטית, אלא דווקא אלה שניהולם מבוסס צניעות וענווה,כאלה  שמודים שאין להם את כל התשובות, ומבינים שיחד אפשר להשיג יותר.את היחד הם ישיגו באמצעות תקשורת קבועה ופתוחה עם העובדים ויאפשרו להם צמיחה והתפתחות.

עפר בן שמואל בהרצאה מרתקת על ניהול צנוע ועניו שמביא תוצאות, משלב תובנות ניהוליות מהתפקידים הניהוליים הבכירים אותם מילא.הנושא מועבר גם בסדנאות פיתוח למנהלים.

ניתן לקיים ההרצאה גם בזום.

קרא עוד
Service

בערך אין בערך

העיסוק בערכים ואתיקה בארגונים מקבל משנה תוקף בימים אלו של משברים וחוסר וודאות,ככל שערכי הארגון מוגדרים ומעוגנים בתרבות הארגונית כך יוכל כל ארגון לפעול בצורה טובה יותר ולתת מענים הולמים לדילמות ושינויים בתוך ומחוץ לארגון. ערכי ליבה הם עוגנים מרכזיים בתרבות הארגונית, הם משקפים את פני הארגון והתנהלותו,הם המצפן שיראה את הדרך הנכונה במצבי משבר וחוסר וודאות.

עפר בן שמואל שפיתח ויישם תוכנית ערכים "דרך ערך" לארגונו שב"ס מתאר בהרצאה מרתקת את הדילמות הערכיות והתנגשות ערכים שנוצריםבעבודהואיך מערך ערכים מובנה בתרבות ארגונית מסייע ליצירת חוסן ארגוני ערכי ומשמש כמצפן ארגוני.

הנושא מועבר גם בסדנה,וניתן לקיים את ההרצאה גם בזום.

קרא עוד
Service

תרבות ארגונית אג'ילית- תרבות מנצחת

התרבות הארגונית הינה מושג רב עוצמה וחשיבות, המתייחס כמעט לכל היבטי חיי הארגון ועובדיו. אופן השפעתו של המנהל על התרבות הארגונית והשפעותיה של התרבות הארגונית על ביצועי הארגון, הופכים את התרבות הארגונית לבעלת ערך משמעותי ותפקיד חשוב בחייו של כל ארגון. לפיכך, יצירת תרבות ארגונית אפקטיבית וניהולה, הינן פונקציות ניהולית קריטיות ורלוונטיות מאוד.תרבות ארגונית מבוססת חזון וערכים מנצחת בכל משבר.

עפר בן שמואל בהרצאתו על תרבות ארגונית מביא את התפיסות החדשות בנושא ומתמחה בפיתוח תרבות ארגונית אג'ילית שהיא כיום הנכונה והמתאימה ביותר לעידן הנוכחי.הרצאה מרתקת המשאירה הרבה חומר למחשבה למנהלים ועובדים.

הנושא מועבר גם בסדנה,וניתן לקיים ההרצאה גם בזום.

קרא עוד
Service

מאפס למאה-הערכות לחירום וחוסן ארגוני

תחושת הסכנה באה לידי ביטוי כאשר הפרט תופס את עולמו כנתון לאיום, בעוד שחוסן קהילתי מתאפיין ביכולתה של הקהילה להתאושש מאירוע קשה ולחזור במהירות האפשרית לשגרה, ככל שהחוסן הקהילתי גבוה יותר, כך תחושת הסכנה תהיה נמוכה יותר, וההפך – תחושת סכנה גבוהה תימצא בקרב בעלי חוסן קהילתי נמוך.

 הרצאתו של עפר בן שמואל מנתחת את מצבי החירום ודרכי ההתמודדות ומאפשרת הבנה עמוקה יותר בנושא ומתמקדת במתן מענים מעשיים להערכות ומוכנות קהילה בחירום.

הנושא מועבר גם בסדנה,וניתן לקיים ההרצאה גם בזום.

קרא עוד

השאר פרטים לייעוץ והכוונה